Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Sleduj #runjinak runnery na Instagramu

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top

Trenéři

#runjinak má i své trenéry, kteří tě na závody kvalitně připraví a dodají ti správnou motivaci pro nejlepší výkon v závodě :-).

mkd-team-image

Václav Liška

37 let

Ahoj, jsem Vašek a jsem #runjinak trenér.

Od famózního souboje Carla Lewise a Mika Powella na MS v atletice v Tokiu 1991 jsem dělal atletiku. Specializoval jsem se na běh na 800 m a několikrát jsem běžel ve finále na MČR – nejlépe jsem skončil na 4. a 5.místě. Osobní rekord na 800 m mám 1:57:56 v hale.
S družstvem ASK Slavia Praha jsem získal několik titulů Mistra České republiky družstev a byl jsem kapitánem týmu, který získal stříbro na PMEZ v Lublani v roce 2000.

Poté jsem utekl k divadlu a herectví a koloběžkám. Vystudoval jsem DAMU, prošel angažmá v Západočeském divadle v Chebu, v Jihočeském divadle a od roku 2012 působím jako herec na volné noze. Můžete mě vídat v Divadle Palce, Na Jezerce, v Městském divadle Kladno, ve Stavovském divadle, ve Studiu DVA a na Letních shakespearovských slavnostech. Momentálně i v seriálu Ulice.
Vedle herectví se věnuji koloběhu. Spoluorganizoval a jel jsem jako první na světě Tour de France (2013) a Giro d’Italia (2017) na koloběžce. Den před cyklisty v celé své délce, tedy 3300km, resp. 3600km v 21 etapách. S týmem lidí jsme dokázali něco, čemu nikdo nevěřil, že v lidských silách je možné.
K běhu jsem se vrátil právě při přípravě na Tour de France. Baví mě se hýbat, abych si udělal žízeň, abych poznal zajímavé lidi a abych poznával své hranice.
Přeju si, aby lidi naše #runjinak tréninky bavily. Aby se k nám pravidelně vraceli, a aby měli radost z pohybu a inspirovali tak ostatní kolem sebe.


Těším se na vás!
Vašek

mkd-team-image

Michal Kulka

35 let

Běhám všude – je to pro mě nejlepší dopravní prostředek v centru Prahy, kde žiji. Předběhnu i tramvaj ve špičce.
Jinak se živím KAM osobního a firemního vzdělávání již 10 let. Též trénuji zajímavé lidi, kteří mi lidsky sedí, jak uběhnout maraton pod 3 hodiny, tak na uběhnutí bez zastávky 5 kilometrů.
K běhání jsem přišel přes atletický klub Čáslav, dostal jsem se k vrcholové atletice a uspěl na několika Mistrovstvích republiky v bězích na střední tratě. Má běžecká cesta mě dovedla i ke studiu nejvyšší trenérské třídy v atletice. Trénoval jsem mládež na Dukle Praha, Slavii, herce, známé zpěváky i dokonce přípravu akvabel.:-)
Na běhání miluji volnost – osobitost – přirozenost. Jsem člověk = jsem běžec!
Moje osobní úspěchy v číslech: maraton za 2 h 50 minut, 10 km za 34 minut, 800 m 1:51 s. A zároveň s během miluji i koloběžky, kde jsem aktuálním mistrem světa a absolventem projektů TdF na GIRO.


Michal
#runjinak trenér

mkd-team-image

Vladislav Muroň

35 let

Ahoj, jmenuji se Vláďa a živím se jako kreativec pracující pro mediální a digitální agentury.

S menšími či většími přestávkami běhám a sportuji vlastně celý život.
Od svých šesti do dvacetišesti let jsem se věnoval atletice a fotbalu víceméně denně, a
toto „sportovní postižení” mi už zůstalo. 🙂 Nyní pravidelně několikrát týdně
kombinuji běh a různé druhy intervalových a kruhových tréninků. Žádný sport mi není cizí.

Běh je pro mě základní a přirozený lidský pohyb, ke kterému toho člověk mnoho nepotřebuje, stačí jen pár kvalitních běžeckých bot, trochu té vůle a odhodlání.
V dnešní hektické době, a zvláště při sedavém zaměstnání, je pro mě běh jednoduchým prostředkem, jak se uvolnit a odplavit stres každodenního života. A samozřejmě
dělám i něco pro své tělo a zdraví. Dalším důležitým faktorem je, že při běhu se člověk vždy setká se stejně naladěnými a pozitivními lidmi. Běžecká komunita je jedna z nejlepších a nejvíce přátelských.

Mé ambice nejsou běhat desítky běžeckých závodů ročně a překonávat osobní rekordy, vždy si jdu závody hlavně užít ( i když chuť závodit a závodní euforie tam je vždycky).
Běžecké závody si vybírám spíše trailové a horské, jelikož pocházím ze Šumperka, z podhůří Jeseníků, tak je mi pohyb v horách velmi blízký a mé povaze nejvíce přirozený.

Běžecké úspěchy jsou velmi subjektivní a každý je vnímá jinak, pro mě je vždy úspěch každý, ve zdraví, dokončený závod nad 30 km. Mé úspěchy jsou v úplně jiné rovině než sportovní.
Život vám bude vždy stavět do cesty tisíce překážek, není na světě nic, co by se nedalo zdolat a překonat.
Prošel jsem si Crohnovou chorobou i chemoterapií, a když jsem byl psychicky nejvíce na dně, tak o to víc (i přes
všechny lékařské zákazy) jsem dřel a makal při sportu fyzicky. Kde je vůle, tam je i cesta. Stay strong, stay positive.


Vláďa
#runjinak trenér