Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Sleduj #runjinak runnery na Instagramu

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top

#runjinak tréninky

Věrnostní kartičky a tvé odměny

Pro naše pravidelné účastníky tréninků v Praze máme věrnostní karty. Vernostní karty mají 20 prázdných políček a místo pro Vaše jméno. Za každý dokončený trénink získáte jednu samolepku, tedy zaplníte jedno políčko.

Za plně vyznačenou vernostní kartu získávate běžecký dárek od firmy CEP!

Proto doražte na naše pravidelné tréninky v Praze v pondělí od 18:00, nebo ve středu od 7:00 a poznejte blíže projekt #runjinak a naše trenéry.

Žádné vypsané akce

 

Trenéři

#runjinak má i své trenéry, kteří tě na závody kvalitně připraví a dodají ti správnou motivaci pro nejlepší výkon v závodě :-).

mkd-team-image

Václav Liška

37 let

Ahoj, jsem Vašek a jsem #runjinak trenér.

Od famózního souboje Carla Lewise a Mika Powella na MS v atletice v Tokiu 1991 jsem dělal atletiku. Specializoval jsem se na běh na 800 m a několikrát jsem běžel ve finále na MČR – nejlépe jsem skončil na 4. a 5.místě. Osobní rekord na 800 m mám 1:57:56 v hale.
S družstvem ASK Slavia Praha jsem získal několik titulů Mistra České republiky družstev a byl jsem kapitánem týmu, který získal stříbro na PMEZ v Lublani v roce 2000.

Poté jsem utekl k divadlu a herectví a koloběžkám. Vystudoval jsem DAMU, prošel angažmá v Západočeském divadle v Chebu, v Jihočeském divadle a od roku 2012 působím jako herec na volné noze. Můžete mě vídat v Divadle Palce, Na Jezerce, v Městském divadle Kladno, ve Stavovském divadle, ve Studiu DVA a na Letních shakespearovských slavnostech. Momentálně i v seriálu Ulice.
Vedle herectví se věnuji koloběhu. Spoluorganizoval a jel jsem jako první na světě Tour de France (2013) a Giro d’Italia (2017) na koloběžce. Den před cyklisty v celé své délce, tedy 3300km, resp. 3600km v 21 etapách. S týmem lidí jsme dokázali něco, čemu nikdo nevěřil, že v lidských silách je možné.
K běhu jsem se vrátil právě při přípravě na Tour de France. Baví mě se hýbat, abych si udělal žízeň, abych poznal zajímavé lidi a abych poznával své hranice.
Přeju si, aby lidi naše #runjinak tréninky bavily. Aby se k nám pravidelně vraceli, a aby měli radost z pohybu a inspirovali tak ostatní kolem sebe.

Těším se na vás!
Vašek

mkd-team-image

Michal Kulka

35 let

Běhám všude – je to pro mě nejlepší dopravní prostředek v centru Prahy, kde žiji. Předběhnu i tramvaj ve špičce.
Jinak se živím KAM osobního a firemního vzdělávání již 10 let. Též trénuji zajímavé lidi, kteří mi lidsky sedí, jak uběhnout maraton pod 3 hodiny, tak na uběhnutí bez zastávky 5 kilometrů.
K běhání jsem přišel přes atletický klub Čáslav, dostal jsem se k vrcholové atletice a uspěl na několika Mistrovstvích republiky v bězích na střední tratě. Má běžecká cesta mě dovedla i ke studiu nejvyšší trenérské třídy v atletice. Trénoval jsem mládež na Dukle Praha, Slavii, herce, známé zpěváky i dokonce přípravu akvabel.:-)
Na běhání miluji volnost – osobitost – přirozenost. Jsem člověk = jsem běžec!
Moje osobní úspěchy v číslech: maraton za 2 h 50 minut, 10 km za 34 minut, 800 m 1:51 s. A zároveň s během miluji i koloběžky, kde jsem aktuálním mistrem světa a absolventem projektů TdF na GIRO.

Michal
#runjinak trenér

mkd-team-image

Vladislav Muroň

35 let

Ahoj, jmenuji se Vláďa a živím se jako kreativec pracující pro mediální a digitální agentury.

S menšími či většími přestávkami běhám a sportuji vlastně celý život.
Od svých šesti do dvacetišesti let jsem se věnoval atletice a fotbalu víceméně denně, a
toto „sportovní postižení” mi už zůstalo. 🙂 Nyní pravidelně několikrát týdně
kombinuji běh a různé druhy intervalových a kruhových tréninků. Žádný sport mi není cizí.

Běh je pro mě základní a přirozený lidský pohyb, ke kterému toho člověk mnoho nepotřebuje, stačí jen pár kvalitních běžeckých bot, trochu té vůle a odhodlání.
V dnešní hektické době, a zvláště při sedavém zaměstnání, je pro mě běh jednoduchým prostředkem, jak se uvolnit a odplavit stres každodenního života. A samozřejmě
dělám i něco pro své tělo a zdraví. Dalším důležitým faktorem je, že při běhu se člověk vždy setká se stejně naladěnými a pozitivními lidmi. Běžecká komunita je jedna z nejlepších a nejvíce přátelských.

Mé ambice nejsou běhat desítky běžeckých závodů ročně a překonávat osobní rekordy, vždy si jdu závody hlavně užít ( i když chuť závodit a závodní euforie tam je vždycky).
Běžecké závody si vybírám spíše trailové a horské, jelikož pocházím ze Šumperka, z podhůří Jeseníků, tak je mi pohyb v horách velmi blízký a mé povaze nejvíce přirozený.

Běžecké úspěchy jsou velmi subjektivní a každý je vnímá jinak, pro mě je vždy úspěch každý, ve zdraví, dokončený závod nad 30 km. Mé úspěchy jsou v úplně jiné rovině než sportovní.
Život vám bude vždy stavět do cesty tisíce překážek, není na světě nic, co by se nedalo zdolat a překonat.
Prošel jsem si Crohnovou chorobou i chemoterapií, a když jsem byl psychicky nejvíce na dně, tak o to víc (i přes
všechny lékařské zákazy) jsem dřel a makal při sportu fyzicky. Kde je vůle, tam je i cesta. Stay strong, stay positive.

Vláďa
#runjinak trenér