Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Sleduj #runjinak runnery na Instagramu

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top

Ambasadoři

#runjinak má své hrdé tváře, pro které je běhání smysl života. Vyražte s nimi na svých 3,9 km!

mkd-team-image

Dušan Zapalač

27 let

Jsem Dušan Zapalač, rostu už 27 roků v Jeseníkách, minulý rok jsem se přemístil do matky měst, kde jsem si moc zatím běhání kvůli přetrhanému křížovému vazu a menisku v koleni moc neužil, o to větší to bude zase jízda tento rok s #runjinak.

mkd-team-image

Nikola Kněžourová

23 let

Jmenuju se Nikola a je mi 23 let. Jsem studentkou posledního ročníku inženýrského studia na fakultě Mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

mkd-team-image

Martin Žáček

33 let

Vystudoval jsem na ČVUT Fakultu Dopravní - obor dopravní systémy, nyní pracuju na pozici výpravčího ve stanici Česká Lípa hl.n.

mkd-team-image

Martin Vavrečka

26 let

Jmenuju se Martin Vavrečka, je mi 26 let a dělám projekťáka ve společnosti Livesport. Práce, kterou dělám, je zároveň mým koníčkem a prací prakticky vysněnou.

mkd-team-image

Michal Peterka

42 let

První zkušenost s běháním si pamatuji velmi dobře. Ve školním běhu na 1500 metrů někdy v šesté sedmé třídě jsem skončil s odstupem úplně poslední.

mkd-team-image

Eva Fryšarová

28 let

Osmadvacetiletá nadšená amatérská běžkyně, běhu propadla zhruba před pěti lety. Toho času si užívá členitého terénu a přírody v Liberci a Jizerkách.

mkd-team-image

Michal Veselý

56 let

Jmenuji se Michal Veselý, je mi 56 let a celý život se věnuji sportu. V šesti letech jsem začal hrát hokej za Bohemians, později za Spartu a v deseti letech mě rodiče přivedli ještě na tenis.